Hakkımızda

Hakkımızda

ALKU, hizmet verdiği markalarla birlikte büyüyen, kendi başarısını onlara  kattığı artılarla ölçen bir reklam ve tanıtım firmasıdır.

Firmanızın ihtiyacına, bütçesine ve içinde bulunduğu sektörün dinamiklerine uygun  tanıtım stratejileri geliştirmek ve bu stratejiler doğrultusunda çözümler üreterek  uluslararası standartlarda uygulamak ajansımızın uzmanlık alanıdır.

6 Ülkede (Azerbaycan, Fransa, Kazakistan, KKTC, Romanya, Yunanistan)  toplam 140 bayiimizle Savunma&Havacılık, Matbaa, Reklam ve Bilişim Teknolojileri alanında zamanında ve kusursuz hizmet vermek için 7/24 çalışıyoruz.

Bizi tercih eden firmaiara sunduğumuz tanıtım stratejileri, yaratıcı fikirler ve estetik tasarımlarla, her zaman çözüm merkezi ve güvenilir bir rehber olmayı amaçlıyoruz.

Siz de rekabetçi bir tanıtım gücüne kavuşmak istiyorsanız; geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerimiz içinde, mutlaka bir çözüm bulacaksınız. Markanız için yaratıcı çözümler üreten reklam kadromuz, deneyimli ve teknik bilgisi yüksek ekibimiz ve çözüm ortaklarımız sayesinde doğru zamanda, doğru yerde olacaksınız.

En son teknolojiyle, yüksek kaliteli matbaa hizmeti :

Tasarımdan baskıya kadar tüm hizmetlerimizde dijital teknolojinin görsel dünyaya kazandırdığı son imkânları sizin için seferber ediyoruz.

Estetik ve çözüm odaklı grafik tasarım :

Basılı materyallerinizde hedefe giden minimal tasarımlarla markanıza artılar katıyoruz.

Gözde mecra internette, yol gösteren uzmanlık :

Web dizaynda; şık tasarım, sade anlatım ve güncelleme hizmetimizle sizi internet dünyasında da yalnız bırakmıyoruz.

Modern bir kurumsal kimlik :

Unutmayın, marka iletişiminde ne olduğunuz kadar nasıl göründüğünüz de önemlidir. Kurumsal kimlik çalışmalarıyla markanızın görünümünü yeniliyoruz.

Tanıtım'ın hizmetleriyle büyüyenler çoğalıyor.

Profesyonel hizmet isteyenler bizi tercih ediyor.