Bayilik Sistemi?

Bayilik Sistemi?

ALKU Prodüksiyon Matbaa, Reklam ve Bilişim Hizmetleri | Matbaamiz.com bayilik sistemi; Ajansların, grafik tasarımcıların, Matbaaların ve çalışmak isteyen herkesin baskı ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılamak için oluşturulmuş bir sistemdir.

Bayii fiyatlarımız, ürünlerimizi müşterilerinize satarken kar elde etmenizi mümkün kılar.

Bayii olarak, tasarımların CDR, JPEG, PDF, PSD, TIFF, AI gibi baskıya hazır formatlarda gönderilmesi gerekmektedir. Bayilik için tasarımda kullanılan CorelDRAW (Öncelikli Tercihimizdir), Photosoph v.b. programları bilmeniz gerekmektedir. Hazır olan işleriniz ister size ister direk müşterinize gönderilir. ALKU Prodüksiyon Matbaa, Reklam ve Bilişim Hizmetleri | Matbaamiz.com bayiilerinin kazancı konusunda hassastır ve sizin müşterilerinize tarafımızdan gönderilen ürünlerde bizi tanıtıcı yada ima edici hiçbir yazı-yayın-reklam konulmaz veya eklenmez. Sizin müşterileriniz sadece sizi bilir.

Bayilik için herhangi bir ücret talep edilme-mektedir.

Bayii olabilmek için grafik tasarımı bilmeniz yeterlidir. Yeteri kadar baskı dilinden anlamanız ve tasarımlarınızı baskıya hazır formatlarda gönderebilmeniz işlerinizi hızlandıracaktır.


ALKU Prodüksiyon Matbaa, Reklam ve Bilişim Hizmetleri | Matbaamiz.com siz çalışmak istediğiniz sürece size destek vermeye hazırdır. 
Bayii Fiyat Listesi İçin İletişime Geçiniz!